Euroleague ve Avrupa Basketbolu Stratejisi

Herkese merhabalar;

Bir bayan olarak görüslerime ne kadar önem verirsiniz bilmiyorum ama bende sizlerle birseyler paylaşmak istedim:)

Öncelikle şöyle söyleyeyim basketbol maçlarını izlemeyi çok seviyorum. Özellikle Euroleauge maçlarını özenle takip ediyorum. Baktığımız zaman büyük çekişmelere sahne olan ve yeri geldiği zaman NBA’den bile zevkli olan bir organizasyon.

Elimden geldiğince Euroleauge maçlarını izliyorum. Hatta bazılarını yerinden takip ediyorum. Size önerilerim şunlar: Barcelona, Olympiakos, Panathinaikos, Maccabi Tel Aviv gibi turnuvanın favori takımları kendi evlerinde oynadıkları zaman handikapları özellikle grup aşamasında getirirler.

Bu da yaklasık 1.7 ile 1.8 arasında bir gelir getirir. Ben o hafta 3 Euroleague maçına oynarım ve saydığım takımlar deplasmandaysa eğer, handikapsız oynamayı tercih ederim.

Bir de Euroleauge ve Avrupa basketbolunu Nba’den ayıran en önemli özellik, güçlü savunmaların çarpışmasına sahne olmalarıdır. O yüzden ciddi anlamda maçlar alt bitmeye gebedir.

Hatta şöyle söyleyeyim normal baremi 150 sayı olan bir maçta canlı oynadığınız takdirde baremin 138 seviyelerine kadar düştüğünü görebilirsiniz.

Şöyle özetlemek gerekirse,ben sadece oynarsam Euroleauge’e oynuyorum, ağır favoriler evindeyse handikaplı, deplasmandaysa handikapsız, denk güçlerin mücadelesinde ise alt seçeneği..

Bu şekilde tertemiz ortalama 5 oran yakalarsınız beyler.. Bana inanın farazi konuşmuyorum

Bol Şans…