Trbet Güvenlik

Trbet sitesinin güvenlik konumu hakkında ne biliyoruz?

Trbet Not: Trbet sitesi 24 Şubat 2016 tarihinden itibaren SuperTrbet.com olarak değişti. Yeni ve güncel SüperTrbet makalelerini değerlendirebilirsiniz.!

Ana hedef olarak en yüksek teknolojik donanıma sahip olan online şans oyunlarını dünya müşterilerine sunmayı belirleyen Trbet sitesi Türkiye’de yeni olarak sayılan siteler arasında yer almakta.

Tabii bu piyasaya yeni giren sitelerde ilk olarak güvenlik konusunda bir soru işareti belirleniyor.

Bunun için ilk olarak sitenin sertifikalarına ve bağlı olduğu kurumlara bakmanız gerekiyor.

Trbet GIRIŞ

Trbet sitesinin İngiltere, Malta, Man Adası ve Alderney’e bağlı olan 9 farklı lisansı mevcut.

Betgames.tv, TST/Gaming Laboratories, iTech Labs, Game Associates ve eCogra gbi şirketler tarafından test edilen oyunlar Trbet’in dünyaya açık ve güvenilir bir şirket olduğunu ortaya koymakta.

Ayrıca lisansları bulunduğu ülkelerin komisyonları tarafından da sürekli denetim altında tutulan Trbet, Türkçe haricinde İngilizce, İtalyanca, Yunanca, Bulgarca, Sırpça, Hollandaca ve Almanca da hizmet sunan bir site.

Dünyaya bu denli açık ve oyunları hakkında herşeyini belirten bir online şans oyunları sitesi güvenlik konusunda da muhakkak en üst seviyelerde yer alır.

Uluslararası bankalarla birlikte çalışan ve ödeme yöntemleri arasında da en çok kullanılan yöntemleri sunan Trbet’in uluslararası çizgisinde şimdiye kadar güvenlik sorunu çıkmadı.

Trbet sitesinin de güvenilir bahis siteleri arasında yer aldığı hiç şüphesizdir.